Sürmeli Efes Hotel

Sürmeli Efes Hotel Kuşadası ile sonsuz bir enerji…


Binlerce yıldır mavisiyle, sımsıcak güneşiyle, zeytin ağaçlarının gölgesindeki bereketli topraklarıyla hüküm süren Ege kıyılarında denize sıfır ve ekonomik tatil düşleyin. İşte düşlediğiniz bu ekonomik tatil Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda karşılık bulacak… Kuşadası otelleri ve erken rezervasyon otelleri arasında bulunan Sürmeli Efes Hotel Kuşadası İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 55 kilometre, Efes harabelerine 4 kilometre mesafede ve Pamucak koyunda denize sıfır konumdadır. Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nın Ege’nin sonsuz maviliklerine bakan çeşitli konseptlerdeki konforlu odaları, spor olanakları, yerel ve uluslararası lezzetlerden oluşan geniş menü yelpazesinin yanı sıra Sürmeli Efes Hotel Kuşadası'nın dünya standartlarındaki kongre-konferans-toplantı salonlarıyla değerli konuklarını bekliyor.


Sürmeli Efes Hotel Kuşadası ile neden bir tatil?

 

  • Sürmeli Efes Hotel Kuşadası kalitesinden ödün vermez.Sürmeli Efes Hotel
  • Sürmeli Efes Hotel Kuşadası ekonomik tatil keyfini yaşatır.
  • Sürmeli Efes Hotel Kuşadası eğlenceyi sınırsız bir şekilde sunar.
Sürmeli Efes Hotel Kuşadası özellikleri…


Kuşadası otelleri içinde eğlence ve dinlence hizmetlerini şıklık içinde bir araya toplayan Sürmeli Efes Hotel Kuşadası, deniz manzaralı ve balkonlu standart odaları ve bahçeli apart odaları ile mis gibi havası eşliğinde konforlu, ekonomik tatil sunuyor. Hotel Sürmeli Efes Kuşadası’nın pencerelerinden içeriyi dolduran sonsuz Ege mavisi, sizi huzura davet ediyor, enerjinizi tazeliyor. Kuşadası otelleri arasında Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nın kültürel zenginliği dillere destan olan coğrafyası gibi, mutfağında da Türk ve dünya lezzetlerinin en seçkin menüleri Ege kültürüyle harman oluyor, size ise Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nın tüm bu lezzetlerinin doya doya tadını çıkarmak kalıyor. Oksijeni bol havasıyla insanı sağlıklı yaşama davet eden Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda hamam ve sauna olanaklarıyla kendinizi rahatlatabilir, jimnastik salonunda bedeninizi esneterek güne zinde başlayabilirsiniz.  Kuşadası otelleri içinde unutulmaz ekonomik tatil için hiçbir detayı gözden kaçırmayan Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda 3 açık yüzme havuzu bulunuyor. Gün içerisinde havuzda serinleyip ya da Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda Ege’nin eşsiz berraklıktaki turkuaz sularına kendinizi bırakabilirsiniz. Gündüzlerinizi sıkılmadan eğlenerek dolu dolu geçireceğiniz Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda voleybol, basketbol, mini golf, masa tenisi, bilardo gibi birçok spor aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Hatta öyle ki biraz adrenalin ve heyecan isterseniz tatiliniz de Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nın banana, su kayağı, jet-ski, yelken, motobot, kano ve sörf aktivitelerinden de faydalanabilirsiniz.


Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda çocuklar…

Kuşadası otelleri arasında çocuklarınızın da eğlence keyfini düşünen Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda çocuk havuzu ile serinlemenin keyfine varabilirler. Ya da arkadaş edinip hoş vakit geçirecekleri Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nın park ve bahçesinde oyun oynayabilirler. Gündüzleri en büyük eğlenceleri olacak olan animasyon gösterileri ile Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda harika ve ekonomik tatil fırsatını yaşayacaklar. Bunun haricinde Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nda bulunan mini club ve oyun salonu da çocuklarınızın tatilini renklendirmek için onları bekliyor.


Sürmeli Efes Hotel Kuşadası ile kaliteli ekonomik tatil keyfini ekonomik tatil yerleri arasında yer alan Kuşadası’nda yaşamanın tadına varı. Muhteşem doğanın büyüsüne kendinizi bırakıp, Sürmeli Efes Hotel Kuşadası ile anılarınıza yer açın. Maviyle yeşilin görkemle buluştuğu coğrafyada Sürmeli Efes Hotel Kuşadası’nın atmosferine siz de katılıp, hayalini kurduğunuz ekonomik tatili yaşayın…

Sürmeli Efes Hotel Kuşadası ile siz de rüyanızı gerçeğe dönüştürün...
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !