Fantasia Deluxe Hotel

Fantasia Deluxe HotelKuşadası’nın Yavansu mevkiinde bulunan Fantasia Deluxe Hotel yeşilin ve mavinin bütünleştiği yeryüzü cennetidir. Kuşadası otelleri arasında denize sıfır konumda bulunan otel tasarımı ile olduğu kadar size sunulan aktiviteleri ile de büyüleyicidir. Kuşadası Fantasia Deluxe Hotel’in odaları da isteğinize uygun çeşitlilik gösterdiği gibi konforu da sizi memnun edecektir. Kuşadası otelleri içerisinde memnuniyetinizi ön planda tutan Fantasia Deluxe Hotel sağlık ya da tercih durumuna göre yastık seçimini de size bırakıyor.
Kuşadası Fantasia Deluxe Hotel’de zengin yemek çeşidini açık büfe keyfi ile yaşıyorsunuz. Kuşadası otelleri içinde geleneksel Türk mutfağı ve Dünya mutfaklarının seçkin yemek lezzetlerini sunan Fantasia Deluxe Hotel’de tatil keyfinizi bu eşsiz yemeklerle süslersiniz. Ayrıca Fantasia Deluxe Hotel’in Ala Turka restaurantı, Balık restaurantı ve Prelüde restaurantında rezervasyon ile farklı yemek tatlarını keşfedebilirsiniz. Fantasia Deluxe Hotel’in Allegro Snack Restaurantında ise snack, gözleme, kumpir, pide ve dondurma servislerinden yararlanabilirsiniz. Yazın sıcağında serinlemek için ise Kuşadası Fantasia Deluxe Hotel’in havuz ve deniz kenarındaki barlarından alkollü ya da alkolsüz içeceklerinizi yudumlayarak tatil keyfinizi katlayabilirsiniz.
Kuşadası otelleri içerisinde spor aktivitelerine de olanak sağlayan Kuşadası Fantasia Deluxe Hotel’de tenis kortu, halı saha ve fitness center bulunuyor. Heyecanı daha yüksek düzeyde yaşamayı sevenler için ise Fantasia Deluxe Hotel’de su sporları seçenekleri sunuluyor. Su kayağı, jet-ski, parasailing, kano windsurf gibi birçok seçenekten yararlanabildiğiniz Kuşadası otelleri arasında olan Kuşadası Fantasia Deluxe Hotel’de dilerseniz dalış kursuna da katılabilirsiniz.
Çocuklar içinde mükemmel bir tatil keyfi yaşatacak olan Fantasia Deluxe Hotel’de oyun parkı, mini club, çocuk havuzu ve mini disko bulunuyor. Kuşadası Fantasia Deluxe Hotel’de hem siz hem de sevdikleriniz eğlenip, dinlenerek doyasıya bir tatil keyfi yaşayacaksınız.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !