Batıhan Beach Resort

Mavi cennet Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası ile Huzur…


Antik kentleri, doğal güzellikleri ile bambaşkadır Kuşadası. Kuşadası eğlence hayatı ile Kuşadası otelleri de ekonomik tatil avantajını sunması ile çok fazla tercih edilen ekonomik tatil yerlerinden yapıyor Kuşadası’nı. Peki bu Kuşadası otelleri içerisinde hem eğlenip hem de dinlenebileceğiniz otel seçenekleri nelerdir. Kuşadası Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nda bulunan ve bu ekonomik otel seçenekleriniz arasında yer alabilecek Kuşadası otelleri içindedir. Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası sadece ekonomik olması ile değil hizmetini kaliteli sunmasıyla da tercih edilen otellerden biridir. Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası merkezinden 6km uzaklıkta bulunan Ilıca mevkiinde bulunuyor. Kuşadası’nın en güzel beldelerinden biri olan Ilıca tertemiz havası ve turkuaz mavisi denizi ile baştan çıkartıcı güzelliktedir. Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası'nda işte bu eşsiz güzellikler arasında yer alan kaliteli ve ekonomik tatil keyfini size yaşatan nadir Kuşadası otelleri içindedir.


Neden Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası?
Batıhan Beach Resort
  • Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası ile kaliteli ekonomik tatil yaparsınız.
  • Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası sizlere kendinizi özel hissettirir.
  • Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası rüya gibi bir tatil yaşatır.

 

Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası ile Özel Hissetmeye Ne Dersiniz?


Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası denize sıfır konumu ile pırıl pırıl bir denizde serinlemenin ya da şezlonglarında Ege’nin sıcacık güneşi altında güneşlenmenizi sağlar. Havuzu tercih edenler için Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nda 2 adet açık havuz bulunuyor. Oldukça temiz ve hijyenik olan Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nın havuzlarında yazın sıcağından kurtulabileceğiniz gibi havuz kenarında herşey dahil hizmet veren Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nın buz gibi içeceklerini yudumlayabilirsiniz. Su ile eğlenceli dakikalar geçirmek isteyenleri de unutmayan Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nda su kaydırakları ile gün boyu suyun keyfini çıkarabilirsiniz. Yeşilin ve mavinin birleştiği bu güzel belde de Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası ile tatil yapmak sizi daha iyi hissettirecek mutlaka. Yemyeşil bahçesinde şezlongta güneşlenmenin tadına varıp, ardından kendinizi buz gibi denize ya da havuza bırakacağınız Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nda bu sene doyasıya huzurlu ve ekonomik tatil yaşayacaksınız. Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nın odalarında da huzuru ve rahatlığı bulacağınızdan eminiz. Şık ama sade bir tasarıma sahip olan Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nın odaları kendinizi evinizdeki kadar rahat hissettirecek. Aynı zamanda Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nın odalarında bulunan balkonların keyfini de çıkarabilmeniz eşsiz deniz manzarasını yaşayabilmeniz için büyük bir fırsat. Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nın hem odalarında hem de otelin genelinde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilmeniz mümkün. Market, çamaşırhane, kuaför, doktor, hemşire, fotoğraf, araba kiralama ve alış veriş merkezi bulunan Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası ile dışarı çıkmanıza gerek kalmayacak. Ancak Kuşadası ve çevresinin eşsiz güzelliklerini keşfetmek isterseniz Resort Otel Kuşadası Batıhan Beach’te araba kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası ayrıcalığı...

Herkesten farklı bir tatil keyfini yaşayacağınız kendinizi özel hissedeceğiniz Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nın aktiviteleri de sizlere eşlik edecek. Basketbol, bilardo, mini golf, masa tenisi, bovling, satranç, gibi aktivitelerin yanı sıra Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası’nda deniz bisikleti, jet-ski, paraşüt, rüzgar sörfü ve banana gibi su sporları ile de eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Dinlenmenin de tadını yaşayacağınız Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası'nın hamam ve saunasında ise dinlenmenin keyfine varacaksınız.


Batıhan Beach Resort Otel Kuşadası ile ekonomik tatili yaşamanın tam zamanı…
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !