Atlantique Holiday Club

Atlantique Holiday ClubKuşadası’nın Karaova mevkiinde bulunan Atlantique Holiday Club aynı zamanda berrak denizi ve kumlu plajı ile denize sıfır konumdadır. Kuşadası Atlantique Holiday Club’ın etrafında bulunan palmiye ağaçları ise yeşilin en güzel renklerini gözleriniz önüne sunuyor. Tabiatın oldukça eli açık davrandığı Atlantique Holiday Club’da şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzakta kendi dünyanızda yaşayacağınız huzur dolu bir tatil keyfi bekliyor sizi.
Kendi dünyanız derken yanılmıyoruz. Kendinizi özel hissettiren Atlantique Holiday Club’da geçireceğiniz vaktinizin planı size ait. İsterseniz Atlantique Holiday Club’da deniz kenarında şezlonga uzanıp dalga sesleri ile mutlu bir müziği dinleyin. İsterseniz sıcaktan serinliğe doğru bir geçiş için Kuşadası Atlantique Holiday Club’ın pırıl pırıl sularının kollarına atın kendinizi. Yetmedi mi? Huzurun ve sessizliğin tadını çıkarmak için Atlantique Holiday Club ‘ın konforlu odalarında eşsiz deniz manzara keyfine doyun. Sonrasında Atlantique Holiday Club ‘ın havuz kenarında içeceğinizi yudumlarken güneşlenmenin de tadını çıkarın. Akşam yemeğinize hazırlanmadan hemen önce Kuşadası Atlantique Holiday Club’ın hamam ve saunasında bir güzel keyif yapın. Hemen ardından Atlantique Holiday Club’da konakladığınız odanıza atıp kendinizi biraz dinlenin ve ardından Türk ve Dünya mutfağının eşsiz yemeklerini tadabileceğiniz Atlantique Holiday Club’ın restoranında açık büfe servisinde lezzetli yemeklerin tadına varın. Ve şimdi sıra Atlantique Holiday Club’da eğlenceye katılmaya geldi. Kuşadası Atlantique Holiday Club’ın profesyonel animasyon ekibi tarafından hazırlanan şovlara ve yarışmalara katılarak eğlencenin tadını çıkarın. Sonrasında Atlantique Holiday Club’ın sizler için hazırladığı canlı müzik ile eğlenceye devam edin. Kuşadası Otelleri, Atlantique Holiday Club’da bir taraftan içeceklerinizi yudumlayıp bir taraftan da müzik dinleyerek sevdiklerinizle tatilinizin her dakikasını anılarınıza ekleyin.
Kuşadası otel alternatifleriniz arasında birçok seçenek bulunmasına karşın Atlantique Holiday Club’ı tercih etmekten pişmanlık duymayacak aksine bir sonraki tatil için planınızı hazırlamaya koyulacaksınız. Kuşadası Atlantique Holiday Club’da gerçekleşen hayal tatilinizi yaşamak için vakit kaybetmeden erken rezervasyon kampanyalarına göz atabilir ve tatilinizi ekonomik tatil keyfine dönüştürebilirsiniz.
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !