Aqua Fantasy Aquapark Hotel

Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası ile muhteşem tatil...

Tatillerin artık zorunluluk halini aldığı zamanlarda yaşıyoruz ve bu zorunluluğu çok daha farklı, her yılın değişik bir aktiviteyle dolu geçeceği şekilde olmasını arzuluyoruz. Bazılarımız gelişmekte olan termal turizmi keşfetmeye başlıyor; bazılarımız kış turizminde kayak deneyimini deniyor; bazılarımız ise denizden vazgeçemeyip yine kıyı bölgelerimizdeki otelleri tercih ediyorlar. Ancak hem bu vazgeçemediğimiz mavilerin kıyısında hem de farklı eğlenceleri size sunacak aquaparkları ile hizmet sunan tesislerden haberdar olmanızı da öneririz. Özellikle denizi, güneşi ve tarihiyle sizi cezbeden Kuşadası kıyılarında olan Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası ile bu farklı deneyimi yaşayabilirsiniz.  Çoğumuzun masa başı işlerde hareketsiz ve monoton bir iş ortamında geçirdiği çalışma yılının ardından Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası kaydıraklarında ve havuzlarında bol adrenalin ile tüm stresinizden kurtulabileceksiniz.

Nedir Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası özellikleri?

 

  •  Aqua Fantasy Aquapark Hotel 26 çeşit kaydıraklı havuzlaraAqua Fantasy Aquapark Hotel
  •  Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası özel bir plaja
  •  Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası herşey dahil konsepte sahiptir.
Eğlencenin merkezi Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası havuzlarında…


Kuşadası otelleri arasından seçebileceğiniz aquaparkları olan tesisler bulabilirsiniz; ancak Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası ile genişçe bir alana yayılmış bir aquaparkta eğleneceğinizi belirtmeliyiz. Türkiye’ nin bir numaralı su parkı olarak nitelendirilen aquaparka sahip olan ve erken rezervasyon kampanyalarında da yer alan Kuşadası Aqua Fantasy Aquapark Hotel havuzları 5000 kişilik kapasiteye sahiptir. Hem kaydırakları hem de eğlence havuzları ile bol bol eğleneceğiniz Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası havuzları sayıca da fazladır. Club jakuzili kapalı havuz, kaydıraklı aqua park kapalı havuzu, iç içe üç havuzdan oluşan flamingo havuzu, club açık havuzu, açık havuz, kaydıraklı çocuk havuzu ve kum çocuk havuzu olmak üzere eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağlayacak farklı seçeneklere sahiptir Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası.

Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası konsepti


Herşey dahil konsepte olan Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası ile ana öğünleriniz dışında geç kahvaltı, gece çorbası gibi ara öğünleri de alabileceksiniz. Günün büyük kısmında içeceğiniz yerli alkollü ve alkolsüz içecekler de Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası herşey dahil konsepti dahilindedir. Ancak belirtilmelidir ki Aqua Fantasy Aquapark Hotel aquaparkında herşey dahil konsept geçerli değildir. beş adet farklı alakart restorana sahip olan Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası ile farklı dünya mutfaklarının özel lezzetlerinde akşam yemekleri yiyebileceksiniz. Çocuk büfesi ve çocuklara özel dondurma saatleri ile de minik misafirlerinin damak tadına hitap eden Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası mutfağı her yaştan misafiri güzel tatlarda ağırlıyor. Bunların dışında Atrium Bar, Caribbean Bar, Flamingo Bar ve Beach Bar gibi alternatif bar seçeneklerini de Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası bünyesinde bulabileceksiniz.


Aqua Fantasy Aquapark Hotel Kuşadası  ile bol eğlenceli, güzel tatiller diliyoruz!
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !